Omschrijving
In Woudenberg, aan de rand van de mooie kindvriendelijke wijk Het Zeeland, ligt dit ruime 3 kamer appartement op de eerste verdieping van het appartementencomplex aan de Van Ginkellaan.
Vanuit de woonkamer van woning heeft u aan de voorzijde een prachtig vrij uitzicht over het water aan de Europaweg.
Dit leuke appartement van 68m2 heeft 2 ruime slaapkamers, een badkamer met douche, wastafel en opstelling voor de wasmachine. .
lees meerKenmerken
- Status Beschikbaar
- Bouwjaar 1995
- Woonoppervlakte ca. 68 m2
- Perceeloppervlakte
- Aantal kamers 3
- Aantal slaapkamers 2
Omschrijving
In Woudenberg, aan de rand van de mooie kindvriendelijke wijk Het Zeeland, ligt dit ruime 3 kamer appartement op de eerste verdieping van het appartementencomplex aan de Van Ginkellaan.
Vanuit de woonkamer van woning heeft u aan de voorzijde een prachtig vrij uitzicht over het water aan de Europaweg.
Dit leuke appartement van 68m2 heeft 2 ruime slaapkamers, een badkamer met douche, wastafel en opstelling voor de wasmachine. De goed afgewerkte woonkamer is lekker licht en er is een open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur.
De woning is gebouwd in 1995 en heeft het Energielabel C.
Het centrum van Woudenberg ligt op loop- of fietsafstand. Vanaf de nabij gelegen rondweg bent u in korte tijd op de snelwegen A12, A1 of A28.
Indeling: De entree van de portiek wordt met 6 appartementen gedeeld. Met de trap komt u bij de eerste verdieping. Via de hal heeft u toegang tot alle ruimtes in het appartement. De ruime woonkamer heeft veel ramen die zorgen voor een prachtige lichtinval. De open keuken heeft een hoekopstelling in lichtblauwe kleur en is voorzien van een inductiekookplaat, combi-oven magnetron, afzuigkap, vaatwasmachine en koel- vriescombinatie.
In de hal is de toiletruimte, meterkast en kast met de CV-ketel. Er zijn twee ruime slaapkamers, waarvan de grootste kamer toegang biedt tot het balkon. De badkamer is uitgerust met een douche, vaste wastafel en aansluiting voor de wasmachine.
De eigen berging van dit appartement bevindt zich beneden aan de achterzijde van het complex.
Bijzonderheden :
* Bouwjaar 1995
* VVE bijdrage € 75,- per maand
* Energielabel C.
* Aanvaarding in overleg
Overdracht
- Status Beschikbaar
- Vraagprijs € 365.000,- Kosten koper
- Aanvaarding In overleg
Bouwvorm
- Soort woonhuis
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1995
- Soort dak Plat dak
- Onderhoud binnen Redelijk tot goed
- Onderhoud buiten Redelijk tot goed
Indeling
- Aantal kamers 3 kamers
- Aantal slaapkamers 2
- Aantal badkamers 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Aantal woonlagen 1 woonlagen
- Voorzieningen Mechanische ventilatie, glasvezel kabel
Energie
- Energielabel C
- Isolatie Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas, volledig geisoleerd
- Verwarming Cv ketel
- Warm water Cv ketel
- C.v.-ketel type Gas
- C.v.-ketel bouwjaar 2016
- Eigendom Eigendom
Buitenruimte
- Ligging Aan water, aan rustige weg, in woonwijk
- Hoofdtuin
- Oppervlakte hoofdtuin
- Ligging hoofdtuin
- Achterom
- Kwaliteit tuin
Bergruimte
- Schuur / berging Vrijstaand steen
- Aantal schuren / bergingen 1
- Voorzieningen Voorzien van elektra
Parkeergelegenheid
- Parkeerfaciliteiten
- Garage Geen garage
Oppervlakte & Inhoud
- Gebruiksoppervlakte wonen ca. 68 m2
- Oppervlakte gebouwgebonden ca. 5 m2
- Externe bergruimte ca. 6 m2
- Overige inpandige ruimte
- Inhoud ca. 225 m3
- Perceeloppervlakte